Konkursy na stanowisko

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Konkurs na stanowisko PREZESA ZARZĄDU Spółdzielni Eksploatacyjno – Mieszkaniowej „NOWA”

OGŁOSZENIE Rada Nadzorcza Spółdzielni Eksploatacyjno – Mieszkaniowej „NOWA” w Kowalach Oleckich przy ul. Witosa 4 ogłasza konkurs na stanowisko PREZESA ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI Kandydaci przystępujący do konkursu powinni spełniać następujące warunki: WYMAGANIA: 1. Wykształcenie minimum średnie, 2. Przy...

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kowalach Oleckich ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika – Wychowawcy Świetlicy Środowiskowej dla dzieci i młodzieży od 6 do 21 lat w Lakielach

OGŁOSZENIE Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kowalach Oleckich ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika – Wychowawcy Świetlicy Środowiskowej dla dzieci i młodzieży od 6 do 21 lat w Lakielach 1. Wymagania niezbędne: 1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych; 3)...