Wanda Obuchowska

Funkcje

Rada Gminy

Członek Rady (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Komisja Rewizyjna

Członek (2014 - 2018)

Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych

Przewodnicząca Komisji (2006 - 2010)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 18 marca 2008 10:37
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 886
08 czerwca 2017 08:23 Wojciech Kacprzyk - Dodanie oświadczenia majątkowego: .
08 czerwca 2016 10:57 Wojciech Kacprzyk - Dodanie oświadczenia majątkowego: .
17 sierpnia 2015 08:05 Wojciech Kacprzyk - Dodanie oświadczenia majątkowego: .