Cecylia Dąbrowska

Funkcje

Rada Gminy

Członek Rady (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Członek Rady

Rada Gminy

Z-ca przewodniczącego (2014 - 2018)

Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca (2010 - 2014)

Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca Komisji (2006 - 2010)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 18 marca 2008 10:23
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1256
08 czerwca 2017 08:20 Wojciech Kacprzyk - Dodanie oświadczenia majątkowego: .
08 czerwca 2016 10:53 Wojciech Kacprzyk - Dodanie oświadczenia majątkowego: .
17 sierpnia 2015 07:59 Wojciech Kacprzyk - Dodanie oświadczenia majątkowego: .